Oops!
Start Date is not before End Date

Filter Events by

Sunday
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
10:05 AM - Baby Time
10:15 AM - Story Time
10:15 AM - Toddler Time
10:30 AM - Baby Time
11:00 AM - Baby Time
11:00 AM - Community Drum Circle
11:00 AM - Family Time
11:00 AM - Toddler Time
1:30 PM - Baby Time
1:30 PM - Learn & Play Tampa Bay
2:30 PM - NASA - Academy of Future Space Explorers
3:00 PM - Block Party
3:00 PM - Orbits with Ozobots
3:00 PM - WALL-E
3:30 PM - Crafternoon
4:00 PM - YS: Crafternoon
6:00 PM - Block Party!
6:30 PM - Bedtime Stories
6:30 PM - CoderDojo
6:30 PM - Reading with Tanner
7:00 PM - Bedtime Stories
10:00 AM - Toddler Time
10:05 AM - Motion Commotion
10:15 AM - Baby Time
10:15 AM - Learn & Play Tampa Bay
10:15 AM - Toddler Time
10:30 AM - Aliens!
10:30 AM - Read With Me
10:30 AM - Story Time
10:30 AM - Story Time: Draw and Tell
10:30 AM - Story Time: Toddler Time
10:30 AM - Super Cool Science
10:30 AM - Toddler Time
10:30 AM - Toddler Time
10:30 AM - Toddler Time
10:45 AM - Toddler Time
11:00 AM - Fun Wise Math For Children
11:00 AM - Story Time
11:00 AM - Story Time
11:00 AM - Story Time
11:00 AM - Story Time
11:00 AM - Toddler Time
11:30 AM - Baby Time
11:30 AM - Toddler Time
11:30 AM - Toddler Time
12:00 PM - Stay 'N Play
1:00 PM - Kidscode
1:30 PM - Learn & Play Tampa Bay
2:00 PM - Moon!
2:00 PM - Movie Matinee: Treasure Planet
2:00 PM - Wonders of Nature Wildlife Education Show
2:30 PM - Summer STEAM Club
2:30 PM - The Great Space Adventure
3:00 PM - Under One Sky – Sing Along Concert with Julie Austin
6:30 PM - Books We Love To Sing
7:00 PM - Family Time
7:00 PM - The Doctor Is In!
10:05 AM - Motion Commotion
10:15 AM - Story Time
10:30 AM - Baby Time
10:30 AM - Baby Time
10:30 AM - Story Time
10:30 AM - Story Time
10:30 AM - Super Cool Science
10:45 AM - Baby Time
11:00 AM - Baby Time
11:00 AM - Toddler Time
11:00 AM - Wee Artists
11:05 AM - Baby Loves Disco Sensory Crawl
11:30 AM - Baby Time
1:00 PM - Wonders of Nature Wildlife Education Show
1:30 PM - Learn & Play Tampa Bay
2:00 PM - Space Mosaics
2:00 PM - Story Time
2:30 PM - Super Cool Science
2:30 PM - Wonders of Nature Wildlife Education Show
3:00 PM - Puppet Show: Cinderella, Secret Agent
3:00 PM - Tampa Taiko
6:30 PM - Bedtime Stories
10:00 AM - Books We Love to Sing
11:30 AM - ABCs and 123s of Yoga
1:30 PM - Learn & Play Tampa Bay
3:00 PM - Movie Friday: Wrinkle in Time
3:00 PM - Mr. Brad's Musical Fun Time
10:30 AM - Science Saturdays
3:00 PM - Block Party!
3:00 PM - Saturday Movie Matinee
2:00 PM - Let's Play Board Games
2:00 PM - Pokemon
10:05 AM - Baby Time
10:15 AM - Story Time
10:15 AM - Toddler Time
10:30 AM - Baby Time
11:00 AM - Family Time
11:00 AM - Space Mosaics
11:00 AM - Toddler Time
1:30 PM - Baby Time
1:30 PM - Learn & Play Tampa Bay
1:30 PM - Planets
2:00 PM - Community Drum Circle
2:00 PM - Summer Movies @ the Library: Space Jam
3:00 PM - A Wrinkle in Time
3:00 PM - Summer Game Zone
3:00 PM - The Selfish Giant’s Garden
3:30 PM - Crafternoon
4:00 PM - Youth STEAM Event: The Virtual Cosmos: Space Exploration in VR
6:00 PM - Take ACT-ion Against Bullying (Part One)
6:15 PM - Bedtime Stories
6:30 PM - Bedtime Stories
6:30 PM - Reading with Tanner
7:00 PM - Bedtime Stories
10:00 AM - Toddler Time
10:05 AM - Baby Time
10:05 AM - Motion Commotion
10:15 AM - Baby Time
10:15 AM - Learn & Play Tampa Bay
10:15 AM - Toddler Time
10:30 AM - Story Time
10:30 AM - Story Time
10:30 AM - Story Time: Singalong
10:30 AM - Toddler Story Time
10:30 AM - Toddler Time
10:30 AM - Toddler Time
10:30 AM - Toddler Time
10:30 AM - Under One Sky – Sing Along Concert
10:35 AM - Baby Time
10:45 AM - Toddler Time
11:00 AM - Planets!
11:00 AM - Story Time
11:00 AM - Story Time
11:00 AM - Story Time
11:00 AM - Story Time
11:00 AM - Toddler Time
11:30 AM - Baby Time
11:30 AM - Toddler and Preschool Yoga
11:30 AM - Toddler Time
12:00 PM - Stay 'N Play
1:00 PM - Kidscode
1:30 PM - Learn & Play Tampa Bay
2:00 PM - Game Zone
2:00 PM - Planets
2:00 PM - Silly Sam's Songs From Around the World
2:00 PM - The Virtual Cosmos: Space Exploration in VR
2:30 PM - Painting on Heavy Cardstock Poster Boards
2:30 PM - Space Mosaics
2:30 PM - Summer STEAM Club
3:00 PM - Full S.T.E.A.M. Ahead at Fendig!
3:00 PM - Healthy Eating
3:00 PM - Tricky Dogs
3:30 PM - Silly Sam's Songs From Around the World
4:30 PM - Toddler Time
4:45 PM - Krafternoon: Stars
5:00 PM - S.T.E.A.M. Squad: DIY Chug Jug
6:30 PM - Razzmatazz- Magician and Ventriloquist
7:00 PM - Family Time
10:00 AM - Baby Time
10:05 AM - Motion Commotion
10:15 AM - Aliens
10:15 AM - Story Time
10:30 AM - 3, 2, 1 Blastoff!
10:30 AM - Baby Time
10:30 AM - Baby Time
10:30 AM - Books We Love to Sing
10:30 AM - Motion Commotion
10:30 AM - Space Camp
10:30 AM - Story Time
10:45 AM - Baby Time
11:00 AM - Baby Time
11:00 AM - Story Time
11:00 AM - Toddler Time
11:00 AM - Wee Artists
11:30 AM - Baby Time
1:00 PM - Community Drum Circle
1:30 PM - Learn & Play Tampa Bay
1:30 PM - The Selfish Giant’s Garden
2:00 PM - Book Club for Beginners
2:00 PM - DIY: Solar Oven
2:00 PM - Florida Orchestra's Instrument Petting Zoo
2:00 PM - Story Time
2:30 PM - Community Drum Circle
2:30 PM - Florida Orchestra's Instrument Petting Zoo
2:30 PM - Learn to Code... Colorful Websites!
3:00 PM - Galactic Summer Movie: WALL-E
3:00 PM - Professor GaZoontite: Spacetastic!
3:00 PM - Robotix Blox: Build a Space Rover
3:00 PM - Stop-Motion Sci-Fi
3:15 PM - Florida Orchestra's Instrument Petting Zoo
3:45 PM - Florida Orchestra's Instrument Petting Zoo
4:00 PM - Reading with Bonnie
4:00 PM - Stop-Motion Sci-Fi
6:00 PM - Motorized Spacecrafts
6:30 PM - Bedtime Stories
10:05 AM - Baby Time
10:05 AM - Baby Time
10:05 AM - Motion Commotion
10:15 AM - Baby Time
10:15 AM - Baby Time
10:15 AM - Lucky Cat Yoga: You and Baby
10:30 AM - Drama Kids Actor’s Workshop
10:30 AM - Elliott Smith - Comedy Magician
10:30 AM - Family Story Time
10:30 AM - Magic and Mayhem Present: The Moon Bunny
10:30 AM - Mr. Brad's Musical Fun Time
10:30 AM - Story Time: Pre-K
10:30 AM - Toddler Time
10:30 AM - Tony the Balloon Guy
10:30 AM - Wee Artists
10:35 AM - Toddler Time
10:45 AM - Motion Commotion
10:45 AM - Story Time
11:00 AM - Baby Time
11:00 AM - Toddler Time
11:00 AM - Toddler Time
11:30 AM - Wee Artists
1:30 PM - Learn & Play Tampa Bay
2:00 PM - Community Drum Circle
2:00 PM - Crafternoon
2:00 PM - Hidden in Outer Space
2:00 PM - Space Camp
2:30 PM - Elliott Smith - Comedy Magician
2:30 PM - NASA - Academy of Future Space Explorers
3:00 PM - Children’s Painting on Canvas
3:00 PM - Crafternoon
3:00 PM - Planets!
3:00 PM - Rockets!
3:00 PM - Wonders of Nature Wildlife Education Show
4:00 PM - Block Party!
4:00 PM - The Battleground: Youth Self-Defense Class
4:30 PM - Kids Code
7:00 PM - Bedtime Stories
7:00 PM - Life Size Games
10:00 AM - Wonders of Nature Wildlife Education Show
11:30 AM - ABCs and 123s of Yoga
1:00 PM - Sit. Stay. Read.
1:30 PM - A Universe of Science!
1:30 PM - Learn & Play Tampa Bay
2:00 PM - Movie Matinee: A Wrinkle in Time
3:00 PM - Scratch Space Invaders
3:30 PM - Wonders of Nature Wildlife Education Show
10:00 AM - MILO: Mobile Interactive Literacy Opportunity!
10:15 AM - College Readiness Workshop For High School Students
10:30 AM - Weekend Story Time
1:30 PM - A Wrinkle in Time
3:00 PM - Block Party!
4:30 PM - Books and Bingo for Kids!
10:05 AM - Baby Time
10:15 AM - Story Time
10:15 AM - Toddler Time
10:30 AM - Baby Time
10:30 AM - Fritzy Brothers One Man Circus
11:00 AM - Family Time
11:00 AM - NASA - Academy of Future Space Explorers
11:00 AM - Toddler Time
1:30 PM - Baby Time
1:30 PM - Cesar Domico’s Amazing Magic Show
1:30 PM - Learn & Play Tampa Bay
2:00 PM - Block Party!
2:00 PM - Classical Indian Dance
2:00 PM - Sweet & Sour
3:00 PM - Block Party
3:00 PM - Wonder
3:30 PM - Messy Mondays
4:00 PM - YS: Crafternoon
6:00 PM - Take ACT-ion Against Bullying (Part Two)
6:30 PM - Bedtime Stories
6:30 PM - CoderDojo
6:30 PM - Reading with Tanner
7:00 PM - Bedtime Stories
7:00 PM - Bedtime Stories
10:00 AM - Toddler Time
10:05 AM - Forest Bathing for Babies
10:05 AM - Motion Commotion
10:15 AM - Baby Time
10:15 AM - Learn & Play Tampa Bay
10:15 AM - Toddler Time
10:30 AM - Story Time
10:30 AM - Story Time
10:30 AM - Story Time: Draw and Tell
10:30 AM - Toddler Story Time
10:30 AM - Toddler Time
10:30 AM - Toddler Time
10:30 AM - Toddler Time
10:30 AM - Tony the Balloon Guy
10:45 AM - Toddler Time
11:00 AM - 3, 2, 1 Blastoff!
11:00 AM - Safety Superhero Academy Story Time: Good vs. Bad Fire!
11:00 AM - Space Mosaics
11:00 AM - Story Time
11:00 AM - Story Time
11:00 AM - Story Time
11:00 AM - Story Time
11:00 AM - Toddler Time
11:30 AM - Baby Time
11:30 AM - Toddler Time
11:30 AM - Toddler Time
12:00 PM - Stay 'N Play
1:00 PM - Kidscode
1:30 PM - Learn & Play Tampa Bay
2:00 PM - Cesar Domico’s Amazing Magic Show
2:00 PM - Crafty Creatures
2:00 PM - Minecraft Goes Offline
2:00 PM - Orbits with Ozobots
2:00 PM - Stars
2:30 PM - Summer STEAM Club
2:30 PM - The Reader’s Guide to the Galaxy
2:30 PM - Wonders of Nature Wildlife Education Show
3:00 PM - Fritzy Brothers One Man Circus
3:00 PM - The Great Space Adventure
3:00 PM - Tricky Dog Show
3:30 PM - Cesar Domico’s Amazing Magic Show
6:30 PM - Classical Indian Dance
7:00 PM - Family Time
10:00 AM - Baby Time
10:05 AM - Motion Commotion
10:15 AM - Moon!
10:15 AM - Story Time
10:15 AM - Story Time: Books and Blocks
10:30 AM - Baby Time
10:30 AM - Baby Time
10:30 AM - Books We Love to Sing
10:30 AM - Hillsborough County Fire Rescue Presents: Safety Superhero Academy: Good v. Bad Fire!
10:30 AM - Itty Bitty Science: Space!
10:30 AM - Mommy & Me Art
10:30 AM - Mr. Brad's Music
10:30 AM - Story Time
10:45 AM - Baby Time
11:00 AM - Baby Time
11:00 AM - Orbits with Ozobots
11:00 AM - Story Time
11:00 AM - Toddler Time
11:00 AM - Wee Artists
11:30 AM - Baby Time
1:00 PM - Cesar Domico’s Amazing Magic Show
1:30 PM - Books We Love to Sing
1:30 PM - Learn & Play Tampa Bay
2:00 PM - Story Time
2:00 PM - The Selfish Giant’s Garden
2:30 PM - Cesar Domico’s Amazing Magic Show
2:30 PM - Silly Sam's Instrument Explosion
3:00 PM - Community Drum Circle
3:00 PM - Galactic Summer Movie: WALL-E
3:00 PM - Scratch Space Invaders
3:00 PM - Solar Bots
3:00 PM - Space Mosaics
4:00 PM - Reading with Bonnie
4:00 PM - Stop-Motion Sci-Fi
6:30 PM - Bedtime Stories
10:05 AM - Motion Commotion
10:15 AM - Baby Time
10:15 AM - Baby Time
10:30 AM - Baby And Toddler Yoga
10:30 AM - Bilingual Story Time
10:30 AM - Family Story Time
10:30 AM - Motion Commotion
10:30 AM - Stories We Love to Sing!
10:30 AM - Story Time: Pre-K
10:30 AM - Storytelling with Tamara Green
10:30 AM - Toddler Time
10:45 AM - Story Time
11:00 AM - Baby Time
11:00 AM - Toddler Time
11:00 AM - Toddler Time
11:30 AM - Wee Artists
1:30 PM - Learn & Play Tampa Bay
1:30 PM - Scratch Space Invaders
2:00 PM - A Universe of Science!
2:00 PM - Crafternoon
2:00 PM - Readers Theater!
2:00 PM - Tricky Dogs
2:30 PM - Fritzy Brothers One Man Circus
2:30 PM - Space Camp
3:00 PM - Drama Kids Actor’s Workshop
3:00 PM - Game Zone
3:00 PM - Scratch Space Invaders
3:00 PM - Space Camp
3:00 PM - STEAM Program: Terrifically Tropical
3:00 PM - Stop-Motion Sci-Fi
3:00 PM - Under One Sky – Sing Along Concert
4:00 PM - Fritzy Brothers One Man Circus
4:00 PM - The Battleground: Youth Self-Defense Class
4:30 PM - Kids Code
10:00 AM - Fritzy Brothers One Man Circus
10:30 AM - UKE Can Do It!
11:30 AM - ABCs and 123s of Yoga
1:30 PM - Learn & Play Tampa Bay
1:30 PM - The Selfish Giant’s Garden
3:00 PM - Bingorama
3:00 PM - Friday Film: Treasure Planet
3:00 PM - Movie Friday: Treasure Planet
4:00 PM - Discover the Moon!
10:00 AM - Annual Youth Baking Contest
10:00 AM - GREAT Camp 2019: Introducing Youth to their Greatness in the Arts, Sciences and more
10:30 AM - Wee Artists: Let's Create!
11:00 AM - Making Ukulele Music Kid's Jam
11:30 AM - Creative Artists: Let's Create!
2:00 PM - Behind the Spider-Verse
3:00 PM - Block Party!
3:00 PM - Bucky and Gigi
3:00 PM - The Battleground: Poetry Pizza Party
3:30 PM - Motorized Spacecrafts
2:00 PM - Pokemon
10:05 AM - Baby Time
10:15 AM - Story Time
10:15 AM - The ABC's And 123's of Yoga For Children
10:30 AM - Baby Time
11:00 AM - Baby Time
11:00 AM - Family Time
11:00 AM - Rockets!
11:00 AM - Super Cool Science
11:00 AM - Toddler Time
1:30 PM - Baby Time
1:30 PM - Learn & Play Tampa Bay
2:00 PM - Summer Movies @ the Library: Zathura
3:00 PM - Crafternoon - Perler Bead Planets
3:30 PM - 3D Design TinkerCAD Open Lab
3:30 PM - Crafternoon
3:30 PM - Making Ukulele Music: Uke Class for Kids
4:00 PM - Youth STEAM Event: LittleBits Synths
6:00 PM - Stop-Motion Sci-Fi
6:00 PM - Take ACT-ion Against Bullying (Part Three)
6:30 PM - Bedtime Stories
6:30 PM - Reading with Tanner
7:00 PM - Bedtime Stories
10:00 AM - Toddler Time
10:05 AM - Motion Commotion
10:15 AM - Baby Time
10:15 AM - Learn & Play Tampa Bay
10:15 AM - Toddler Time
10:15 AM - You And Baby Yoga
10:30 AM - Story Time
10:30 AM - Story Time
10:30 AM - Story Time: Singalong
10:30 AM - Toddler Story Time
10:30 AM - Toddler Time
10:30 AM - Toddler Time
10:30 AM - Toddler Time
10:30 AM - Wonders of Nature Wildlife Education Show
10:45 AM - Toddler Time
11:00 AM - ABCs & 123s Of Yoga
11:00 AM - Aliens!
11:00 AM - Rockets
11:00 AM - Story Time
11:00 AM - Story Time
11:00 AM - Story Time
11:00 AM - Story Time
11:00 AM - Toddler Time
11:30 AM - Baby Time
11:30 AM - Toddler Time
11:30 AM - Toddler Time
12:00 PM - Stay 'N Play
1:00 PM - Kidscode
1:30 PM - Learn & Play Tampa Bay
1:30 PM - Professor GaZoontite: Spacetastic!
2:00 PM - Game Zone
2:00 PM - Intergalactic Emote Dance Party!
2:00 PM - Robotics With Ozobots
2:00 PM - Space Mosaics
2:30 PM - Moonwalking!
2:30 PM - Summer STEAM Club
3:00 PM - Cesar Dominco
3:00 PM - Wonders of Nature Wildlife Education Show
4:30 PM - Toddler Time
4:45 PM - Krafternoon: Magnetic Slime
6:30 PM - Story Teller Tamara Green
7:00 PM - Family Time
10:00 AM - Baby Time
10:05 AM - Motion Commotion
10:15 AM - Story Time
10:15 AM - Story Time: Alphabet Soup
10:15 AM - Wee Artists
10:30 AM - ABCs and 123s of Yoga
10:30 AM - Baby Time
10:30 AM - Baby Time
10:30 AM - Mr. Brad's Musical Fun Time
10:30 AM - Stars!
10:30 AM - Story Time
10:30 AM - Story Time
10:30 AM - Tricky Dogs
10:30 AM - Under One Sky – Sing Along Concert
10:45 AM - Baby Time
11:00 AM - Aliens!
11:00 AM - Baby Time
11:00 AM - Story Time
11:00 AM - Toddler Time
11:00 AM - Wee Artists
11:30 AM - Baby Time
1:00 PM - The Selfish Giant’s Garden
1:30 PM - Learn & Play Tampa Bay
2:00 PM - Florida Orchestra's Instrument Petting Zoo
2:00 PM - Silly Sam's Songs From Around the World
2:00 PM - Story Time
2:30 PM - Books & Bingo
2:30 PM - Community Drum Circle
2:30 PM - Orbits with Ozobots
2:30 PM - The Selfish Giant’s Garden
3:00 PM - Fritzy Brothers One Man Circus
3:00 PM - Wonders of Nature Wildlife Education Show
4:00 PM - Community Drum Circle
4:00 PM - Reading with Bonnie
6:30 PM - Bedtime Stories
10:05 AM - Baby Time
10:05 AM - Motion Commotion
10:15 AM - Baby Time
10:15 AM - Baby Time
10:30 AM - Block Party Jr.!
10:30 AM - Family Story Time
10:30 AM - Read on the Go with myON®
10:30 AM - Story Time: Pre-K
10:30 AM - Toddler Time
10:45 AM - Story Time
10:45 AM - Toddler Art Time!
11:00 AM - Baby Time
11:00 AM - Toddler Time
11:00 AM - Toddler Time
11:30 AM - Wee Artists
1:30 PM - Learn & Play Tampa Bay
1:30 PM - Stop-Motion Sci-Fi
2:00 PM - Board game Bonanza!
2:00 PM - Crafternoon
2:00 PM - Painting on Heavy Cardstock Poster Boards
2:00 PM - Read on the Go with myON®
2:30 PM - Super Cool Science
3:00 PM - Motorized Spacecrafts
3:00 PM - NASA - Academy of Future Space Explorers
3:00 PM - Robotix Blox: Build a Space Rover
3:00 PM - STEAM Program: Terrifically Tropical
3:00 PM - Tony the Balloon Guy
3:00 PM - Treasure Planet
4:00 PM - Block Party!
4:00 PM - The Battleground: Youth Self-Defense Class
4:30 PM - Kids Code
10:30 AM - Storytelling with Windell Campbell
11:30 AM - ABCs and 123s of Yoga
1:30 PM - Learn & Play Tampa Bay
1:30 PM - Moonwalking!
2:00 PM - Summer Movies @ the Library: Treasure Planet
2:00 PM - WALL-E
3:00 PM - Robotix Blox: Build a Space Rover
1:30 PM - Wonder
3:00 PM - Block Party!
3:00 PM - Movie Matinee: WALL-E
3:00 PM - Scratch Space Invaders
2:00 PM - Block Party
10:05 AM - Baby Time
10:15 AM - Story Time
10:30 AM - Baby Time
11:00 AM - Baby Time
11:00 AM - Toddler Time
11:00 AM - Tony the Balloon Guy
1:30 PM - Baby Time
1:30 PM - Learn & Play Tampa Bay
2:00 PM - Block Party!
3:00 PM - Block Party
3:30 PM - Crafternoon
4:00 PM - YS: Crafternoon
6:00 PM - Take ACT-ion Against Bullying (Part Four)
6:30 PM - Bedtime Stories
6:30 PM - CoderDojo
6:30 PM - Reading with Tanner
7:00 PM - Bedtime Stories
10:00 AM - Toddler Time
10:05 AM - Baby Time
10:05 AM - Motion Commotion
10:15 AM - Learn & Play Tampa Bay
10:15 AM - Toddler Time
10:30 AM - 3, 2, 1 Blastoff!
10:30 AM - Story Time
10:30 AM - Story Time
10:30 AM - Story Time: Draw and Tell
10:30 AM - Toddler Story Time
10:30 AM - Toddler Time
10:30 AM - Toddler Time
10:30 AM - Toddler Time
10:35 AM - Baby Time
10:45 AM - Toddler Time
11:00 AM - Florida Orchestra's Instrument Petting Zoo
11:00 AM - Story Time
11:00 AM - Story Time
11:00 AM - Story Time
11:00 AM - Toddler Time
11:30 AM - Baby Time
11:30 AM - Toddler Time
11:30 AM - Toddler Time
12:00 PM - Stay 'N Play
1:00 PM - Kidscode
1:30 PM - Cesar Domico’s Amazing Magic Show
1:30 PM - Learn & Play Tampa Bay
1:30 PM - Tricky Dogs Show
2:00 PM - Florida Treasures
2:00 PM - Putt Putt @ the Library: Space Edition
2:30 PM - Summer STEAM Club
3:00 PM - Community Drum Circle
3:00 PM - Mad Science: A Universe of Science!
3:00 PM - Summer Movies @ The Library: Ralph Breaks the Internet
3:00 PM - Tony the Balloon Guy
3:00 PM - Wonder
5:00 PM - S.T.E.A.M. Squad: Into the Spider-Verse
6:30 PM - Kid Bingo
10:00 AM - Baby Time
10:05 AM - Motion Commotion
10:15 AM - Story Time
10:15 AM - Story Time: Motion Commotion
10:30 AM - Baby Time
10:30 AM - Baby Time
10:30 AM - Moon!
10:30 AM - Motion Commotion
10:30 AM - Story Time
10:30 AM - Story Time
10:45 AM - Baby Time
11:00 AM - Baby Time
11:00 AM - Books We Love to Sing
11:00 AM - Toddler Time
11:00 AM - Wee Artists
11:30 AM - Baby Time
1:00 PM - Bucky and GiGi: To Boldly Go Where No Clown has Gone Before
1:30 PM - Fritzy Brothers One Man Circus
1:30 PM - Learn & Play Tampa Bay
2:00 PM - Story Time
2:30 PM - A Wrinkle in Time
2:30 PM - Bucky and GiGi: To Boldly Go Where No Clown has Gone Before
2:30 PM - Learn to Code... Video Games!
3:00 PM - Community Drum Circle
3:00 PM - Painting on Heavy Cardstock Poster Boards
3:30 PM - Flight!
4:00 PM - Reading with Bonnie
6:00 PM - End of Summer Reading Party!
6:30 PM - Bedtime Stories